Meist

Tööjõu rent ja värbamisteenused

Prostaff on teie partneriks renditööjõu vajaduste ja talendiotsingu lahendamisel.

Kes me oleme?

Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis toob rahvusvahelise tööturu teieni. Meie kogemus renditööjõu ja värbamisteenuste pakkumisel ulatub kaugemale piiridest ning meil on rahvusvaheline jalajälg. Pakume kõrgekvaliteedilisi personalilahendusi, mis ühendavad tööandjad rahvusvaheliste talentidega. 

Missioon

ProStaff on pühendunud tagama, et iga klient leiab meie kaudu parimad töötajad ja iga töötaja leiab meie kaudu sobiva võimaluse. Meie missiooniks on toetada ettevõtete ja inimeste kasvu.

Teenused

Miks valida meid?

Oleme teie usaldusväärne partner, kes aitab teil kasvatada ja tugevdada oma meeskonda. Usume, et õige inimene õigel kohal on eduka ettevõtte alus.

Meie ettevõte toob Eesti ettevõtetele rahvusvahelise perspektiivi ja kogemused, aidates teil kasvada ja konkureerida globaalsel turul

Pakume juurdepääsu kvalifitseeritud töötajatele erinevatest riikidest nagu Moldova, Ukraina ja Balkanimaad, kes vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Oleme paindlikud ja kohandame oma teenuseid vastavalt teie konkreetsetele nõudmistele ja eesmärkidele.

 

Meie eesmärk on pakkuda tulemusi. Teeme kindlaks, et iga meie poolt soovitatud töötaja vastaks teie ootustele ja aitaks teil saavutada edu.

Pakume tasuta konsultatsiooni ja hinnapakkumist, et aidata teil leida sobivad lahendused kiirelt.

Kuigi omame rahvusvahelisi kogemusi, oleme kohalikud ettevõtjad, kes mõistavad Eesti tööturu eripärasid ja vajadusi.

Võta meiega ühendust

Tasuta konsultatsioon ja hinnapakkumine ühe kirja või kõne kaugusel.